Протягом багатьох років на Русі були великі, міцні сім’ї, коли всі жили дружно, дбали один про одного, шанували батьків. А ті, в свою чергу, любили своїх дітей і передавали їм свої знання. І так з роду в рід.
Сучасні сім’ї не такі великі і часом не такі міцні і дружні. Проте існують творчі родини, де виховання відбувається в процесі спільної діяльності, де кожний не лише має своє захоплення, а й підтримку своїх проєктів. Про такі родини, де діти й батьки працюють спільно, з натхненням і прагненням до успіху, ми й будемо розповідати в рубриці «Родинна педагогіка».
Тому дуже важливо, щоб наші діти зрозуміли всю важливість і цінність сім’ї.
РОДИНА, ДЕ ПЛЕКАЮТЬ ІНТЕЛЕКТ ТА МАЙСТЕРНІСТЬ

Цей родинний колектив з чотирьох осіб має багато вподобань та захоплень. Батьки – Ганна Валеріївна та Андрій Анатолійович Похиленки за освітою програмісти. Проте їх хобі досить далекі від їх професії. Мати захоплюється образотворчим мистецтвом, малює, може створювати ляльок. А батько має золоті руки майстра, може змайструвати будь-що (було б бажання та натхнення!). Але найбільш цікаве і незвичайне його хобі – це створення точних копій суден різних часів і народів з підручних засобів.

Син Олександр – студент Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського, програміст, але ще в шкільні роки був переможцем конкурсів Малої академії наук, міжнародних конкурсів, а також самотужки змайстрував робота-помічника, про що ми розповідали на сторінках журналу.

Дочка Валерія, учениця п’ятого класу Київського суспільно-природничого ліцею №303, захоплюється, здається, всім на світі: вона відвідує балетну студію, малює, опікується кімнатними рослинами і, головне, дуже любить математику, розв’язує складні задачі й успішно навчається в заочній Харківській школі фізтеху.

Ми представляємо невеличку фотохроніку життя родини і пропонуємо публікації, підготовлені батьками разом з дітьми.

………..

Читайте далі в журналі

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.