Всеукраїнський журнал «Школа юного вченого» – унікальне науково-популярне періодичне видання, призначене для учнів 7-11 класів, учителів, керівників гуртків.

Журнал «ШЮВ» зареєстрований у Міністерстві юстиції України (свідоцтво про реєстрацію КВ №14944-3916Р від 17.12.2008 р.).

Журнал видається за сприяння і підтримки:

  • Малої академії наук учнівської молоді України;
  • Інституту обдарованої дитини Академії педагогічних наук України.

Засновник – Класичний приватний університет м. Запоріжжя

У 2010 році журнал видається за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», який заснований відомим фінансистом Дж. Соросом.

Періодичність видання – 6 номерів журналу на рік.

Сфера розповсюдження – загальнодержавна.

Мова відання змішана: українська, російська, англійська

Категорія читачів – учні 7-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителі, керівники гуртків Малої академії наук, студенти, аспіранти – усі, хто цікавиться науковими дослідженнями і прагне розвинути дослідницькі здібності, самореалізуватися у різних галузях науки.

Програмні цілі – висвітлення результатів наукових пошуків у різних (фізико-математичних, технічних та гуманітарних) галузях науки; ознайомлення з системою роботи Малої академії наук у регіонах України; публікації дослідницьких робіт учнів-членів малої академії наук; підготовка до конкурсів та олімпіад.

Планується підтримка на web-сайті, а також видання додатків і бібліотечки. Журнал підтримує та розвиває інформаційно-комунікативну мережу системи МАН в Україні. Журнал має рубрики, що відповідають секціям МАН і спрямовані на підготовку до конкурсів-захистів МАН та інтерактивних конкурсів, публікації кращих робіт учнів-призерів конкурсів, представлення здобутків територіальних відділень Малої академії наук, вчителів та керівників гуртків.

Журнал відрізняється від існуючих науково-популярних видань тим, що призначений не тільки для статей, написаних вченими, учителями та діячами культури, а й  для публікації дослідницьких робіт учнівської та студентської молоді

У журналі публікуватимуться матеріали для підготовки до конкурсів та захисту робіт Малої академії наук.

Головний редактор – Світлана Білоус, моб. 097-2345094

Комментарии закрыты