РОДИНА,  ЯКА  МАЄ КРИЛА  ПТАХА

Насправді «Крила Птаха» – це назва громадської екологічної організації, яку заснувала Марія Микитюк у Бучі Київської області.
Родина, що опікується не лише хворими або постраждалими птахами, а й іншими тваринами, які потребують реабілітації, складається з чотирьох осіб – батьків та двох дітей братика й сестрички. Марія встає о п’ятій годині ранку і працює до пізньої ночі – адже клопоту з хворими створіннями багато. Це важко, але все робиться із задоволенням і завзятістю. Кожний член родини допомагає, як може. І всі закохані в світ тварин. Про кожного можна розповідати й розповідати. Зазначимо, що і Марія, і її чоловік здійснили свої дитячі мрії: Марія – стала зоозахисницею і організувала роботу Центру реабілітації тварин, а її чоловік – Євгеній – у 2020 році увійшов до 25-ї української антарктичної експедиції.
Є впевненість у тому, що й дітям у цій родині також вдасться втілити свої мрії в життя. А поки що вони випробовують свої здібності, шукають себе у різноманітному світі.
Настя, або як її кличуть в родині, Стася вже визначила своє головне захоплення – біологія, орнітологія, науки про природу. Проте дів-чина завзято грає в шахи, бере участь у змаганнях і виборює перемоги.
Кирило, учень 3 класу, захоплюється балетом, відвідує балетну студію і мріє стати артистом балету.
Ми наводимо трохи фотохроніки життя цієї родини, а також публікуємо статті, де розповідається про те, що цікавить сім’ю.
………..
Читайте далі в журналі

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.